Ostatné aktivity

Od dodávateľa OMV Slovensko dávame možnosť zákazníkom čerpať motorovú naftu na našej čerpacej stanici v areáli spoločnosti a to samoobslužne na tankovacie karty počas nepretržitej dennej prevádzky.

Pre vozidlá s technológiou SCR, máme pri benkalore PHM vybudovaný výdajník na Ad Blue, ktorý funguje nepretržite na bez obslužné karty.

 

Prostredníctvom profesionálneho tímu technikov poskytujeme komplexné servisné služby pre nákladné a úžitkové vozidlá na dvoch 42 m servisných kanáloch. Vykonávame servisné činnosti ťahačov a návesov, predovšetkým však technické a emisné kontroly, overovanie a výmenu tachografov, ale aj rôzne doplnkové činnosti ako montáž nezávislých kúrení a klimatizácií, meranie stavu batérií.

Okrem toho naša spoločnosť poskytuje prenájom kancelárskych a skladových priestorov pre spoločnosti: AJP (STK), SCANIA Slovakia, KIKO, Slovnaft, Schenker Slovakia, Pneucomp, ZOS Zvolen.

Vzhľadom k tomu, že disponujeme pomerne rozsiahlym areálom, našou filozofiou je ponúknuť dopravcom komplexné služby. Aj preto v rámci nášho logistického areálu majú dopravcovia v spolupráci s externými subjektmi možnosť skladovania, pneuservisu a STK pre nákladné automobily. Pre našich klientov a zamestnancov okrem toho poskytujeme priamo v areály voľnú plochu pre športové aktivity, tenisové ihrisko, petangovú dráhu a altánok.ISO9001
HOT LINE
+421 905 949 654